Wij gebruiken cookies en vergelijkbare technieken om het gebruik op ons platform beter en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en ook buiten ons platform volgen. Zo kunnen advertenties en andere content aangepast worden aan jouw interesses en aan je profiel en kun je inloggen en informatie delen via social media. Ook kunnen we analyses op jouw gebruik uitvoeren om onze diensten te verbeteren. Als je niet akkoord gaat, plaatsen wij alleen noodzakelijke cookies om het platform goed te laten werken en, op een privacy vriendelijke manier, om analyses uit te voeren en verkeer te kunnen meten. Meer info: Privacyverklaring en cookieverklaring. Keuze achteraf aanpassen? Klik op cookie instellingen in de footer.
Bewonder het wereldberoemde verhaal van de prinses met de magische lange haren. Met prachtige kostuums en Rapunzels betoverende liedjes is deze musical een feestje om naar te kijken. Er is een meet & greet na afloop. Tip: kom verkleed en maak kans op een magisch sprookjespakket. Win nu tickets!
Liever zitplaatsen op rang 1? Tijdens het betalen van je gewonnen veiling kun je voor € 10,- per 2 tickets je zitplaatsen upgraden.
Rapunzel de Musical
Voor deze inhoud is externe informatie nodig.
Om de inhoud te kunnen zien, dien je cookies van derden te accepteren.
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & Bijzonderheden.
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken. De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.